Dobre SUSHI /RAMENY/BAO BAO Piaseczno / Lesznowola / Nadarzyn

Dobre sushi to prawdziwy skarb. Znaleźć na mapie takie miejsce jest naprawdę ogromnym wyzwaniem. Miejsce, które będzie łączyło w sobie trzy najważniejsze dla klienta cechy; smaczne jedzenie, dobre ceny i co najważniejszej, jakość stojącą na najwyższym poziomie. Na szczęście jest na mapie Piaseczna - TOSUSHI LESZNOWOLA, które znacząco wybija się ponad wszystkie pozostałe restauracje w trzech tych kategoriach.

Miłość do sushi

Czym powinna charakteryzować się dobra japońska kuchnia? Przede wszystkim zaangażowaniem w jej powstawanie wszystkich osób, które mają na to wpływ. Z tego powodu restauracja ToSushi stawia na jakość nawet w przypadku z pozoru najmniej istotnych spraw.

Przede wszystkim spotkać tu można prawdziwych, zaangażowanych, pozytywnie zakręconych Sushimasterów i Kucharzy, którzy są jednymi z najbardziej doświadczonych , jak nie rzec najlepszych w kuchni japońskiej po południowej stronie od Warszawy. Dzięki temu powstające w tym lokalu potrawy cieszą się nie tylko wybitnym smakiem, kreatywnością, ale równie rzadko spotykaną jakością dań .

ToSushi Lesznowola w przypadku oferowanych dań stawia przede wszystkim na smak, zdrowie i świeżość, która jest tak bardzo charakterystyczna dla japońskiej kuchni.

Jaka jest oferta?

Wiele restauracji sushi posiada ograniczoną, żeby nie powiedzieć dość prostą ofertę menu gdzie znajdą się przeważnie zestawy, w których znaleźć można California Rolls, Nigiri i Hosomaki.
ToSushi Lesznowola wychodzi tu znacznie lepiej, ponieważ menu obok standardowej oferty posiada również dania japońskie z zupełnie innego zakresu niż zwykłe sushi. I tak znaleźć tu można

- przede wszystkim oprócz klasycznego SUSHI , zobacz naszą ofertę SUSHI FUSION, a wniej rolki z czarnym ryżem, łososiem w cytrusach, z wołowiną, i wiele innych niespodzianek 

- RAMENY przygotowywane według japońskiej receptury, zapamiętasz ten smak i do Nas wrócisz :-)

- BURGERY BAO BAO w trzech odsłonach ( z wołowiną, krewetką, wege z boczniakiem)

- DANIA Z MAKARONEM UDON LUB GRYCZANYM genialnie przyrządzane z wołowiną, smażonym kurczakiem w sosie teriyaki, lub też krewetki na maśle w sosie cytrusowo - pomaranczowym. Ofertę uzupełniają zupy z pierożkami lub z owocami morza.
To, co dodatkowo wyróżnia ofertę ToShusi spośród pozostałych lokali tego typu, to specjalnie przygotowane pozycje dla dzieci, co sprawia, że jest to miejsce nie tylko na wykwintne kolacje, lub biznesowe spotkania, ale także na rodzinne obiady lub uroczystości specjalne. W odległości 100m od restauracji jest też plac zabaw dla dzieci.

Jak można zamawiać?

Cała oferta restauracji ToSushi dostępna jest dla klientów na kilka sposobów. Oczywiście najprostsze jest zamówienie dania w lokalu, który mieści się na ulicy Gminnej 43 w Lesznowoli.
Właściciele ToSushi wiedzą jednak, że równie dobrze co w lokalu, sushi je się również w domu, jako domowy lunch, lub wykwintną, romantyczną kolację dla dwojga.
Z tego powodu możliwe jest zamówienie jedzenia na wynos na kilka sposobów. Przede wszystkim w podstawowy dla każdej restauracji sposób, czyli telefonicznie. Możliwe jest również składanie zamówień przez formularz strony internetowej, a także, co jest zupełną nowością w przypadku tego typu restauracji, poprzez specjalnie przygotowaną aplikacje na smartfona, która nie tylko daje możliwość szybkiego i mobilnego składania zamówień, ale także stałego monitorowania aktualnego statusu złożonego zamówienia. Wszystko to sprawia, że restauracja TOSUSHI LESZNOWOLA jest miejscem, którego zwyczajnie nie można przeoczyć na restauracyjnej mapie. OferujeMY potrawy przede wszystkim najwyższej jakości, a po drugie dajeMY możliwość wygodnego zamawiania na wynos.

Zobacz menu TUTAJ i zamów sushi na dowóz