Z miłości do Sushi

Sushi to sztuka sama w sobie, a jego tworzenie to niezwykły rytuał od samego początku, do samego końca. Odpowiedni sposób płukania specjalnego ryżu i jego gotowanie, następnie mieszanie z pieczołowicie przygotowaną zalewą nadającą mu niepowtarzalnego smaku to tylko początek przygody, jaką jest przystąpienie do stworzenia idealnego sushi.

Idealny ryż, idealna zalewa

Mimo, że sushi wiele osób umie przygotować samodzielnie, to jednak to, które podawane jest w restauracji ToSushi jest wyjątkowe, bo wykonane z sercem i ręką doświadczonych mistrzów sushi. Samo przygotowanie ryżu to proces bardzo ważny - kilkukrotne opłukanie to nie wszystko. Ryż musi poczekać, aż zacznie się go gotować, a odpowiednie dobranie proporcji wody użytej do jego ugotowania to coś, od czego nie ma odstępstw i musi być wykonane niezwykle dokładnie.

Po ugotowaniu i lekkim ostudzeniu ryż miesza się z wyśmienitą zalewą, którą mistrzowie sushi przygotowują wcześniej. Biały ocet ryżowy zmieszany z wodą i cukrem nadaje wyjątkowy smak i aromat, którego nie da się powtórzyć w domu nawet przy największych staraniach.

Tylko świeże składniki

Restauracje w Piasecznie nie zawsze oferują to, na czym klientom powinno zależeć najbardziej. Wysokiej jakości świeże składniki to podstawa każdej dobrej potrawy, a już na pewno sushi, która opiera się w dużej mierze na ich surowej wersji. Zastosowanie więc warzyw, czy też ryb drugiej świeżości nie wchodzi w grę - klient już nigdy nie wróciłby do restauracji, w której podane nieświeże sushi - to wręcz niebezpieczne!

Najwyższej jakości ryba przywożona co rano do restauracji daje gwarancje bezpieczeństwa, a pierwszej jakości warzywa i owoce dodawane do sushi nadają mu prawdziwie królewski smak i aromat.

Dodatki w postaci tak bardzo popularnego wasabi, czy też sosu sojowego są oczywiście dostępne w lokalu, ale dobre sushi ich nie potrzebuje - broni się samo dzięki idealnie dobranym proporcjom wszystkich składników wewnątrz pysznych, charakterystycznych alg morskich.

Fach w ręku

Prawdziwy mistrz sushi nie uroni nawet ziarenka ryżu podczas przygotowywanie rolki - jest w tym chyba ziarno prawdy. Przygotowywana porcja sushi jest tak precyzyjnie układana na algach, że są niewielkie szanse, aby jakiś składnik umknął uwadze mistrza i znalazł się poza algami - nawet, jeśli mowa o ryżu.

Tradycyjne hosomaki, bogate futomaki i minimalistyczne nigiri - to tylko niektóre z propozycji bogatego menu restauracji, która stawia na jakość.

Atmosfera

Posiłek jest rzeczą ważną, ale klimat skusi klientów równie mocno, jeśli w parze z nim będzie szło dobre jedzenie. Ekskluzywna restauracja Piaseczno ToSushi oferuje wysoką jakość obsługi i tradycyjne, japońskie wnętrze, które sprawia, że chce się do tej restauracji wracać. Warto zajrzeć do menu i warto zajrzeć do wnętrza. Przystępne ceny również skuszą niejednego klienta.

Jeśli w biegu nie jesteśmy w stanie zatrzymać się chociaż na chwilę warto zamówić sushi do domu i cierpliwie poczekać na dostawę, sprawdzając wcześniej w wygodnej wyszukiwarce na stronie obszar, do którego posiłek może być zawieziony.

Zobacz menu TUTAJ i zamów sushi na dowóz