Restauracje w Piasecznie

Dobra kuchnia japońska to wyzwanie w naszym kraju. Każdego dnia chcemy mu sprostać w naszej restauracji. I, choć wiemy, że nie jesteśmy jedyni, jeśli chodzi o restauracje w Piasecznie, jednak chcemy by wysoki poziom przyrządzania potraw i atmosfera miejsca, jakie stworzyliśmy była motywacją zachęcającą do powrotu tutaj.

Kuchnia japońska, jaką oferujemy gościom, to sushi w różnych propozycjach, w tym na lunch, w wersji dla wegan i ofertach specjalnych dla naszych gości.

Dobre sushi jest znane na całym świecie i, pod tym względem, w Polsce też obserwuje się rosnącą popularność tego typu dań. W naszej restauracji pokazujemy i udowadniamy smakiem jak wiele ma do zaoferowania tego typu jedzenie i dlaczego warto po nie sięgać.

Wielu osobom sushi kojarzy się z jedzeniem pałeczkami. Warto jednak pamiętać, że jest to danie zdrowe, bazujące głównie na rybach i owocach morza, a także na wodorostach i warzywach. Dania są proste, ale dużą wagę przykłada się do estetyki ich wykonania i samego rytuału, jakim jest jedzenie.

Dobre sushi Piaseczno

Nasza restauracja sushi daje możliwość spróbowania kuchni z innej części świata, jeśli do rej pory nie było takiej okazji. Stosujemy w niej typowe składniki kuchni japońskiej i potwierdzamy popularne w tym kraju przekonanie, że "mniej znaczy więcej". Naszym kluczem do sukcesu jest jakość składników, które starannie dobieramy, by oferować gościom dania na najwyższym poziomie i zawsze świeże. Dania podawane są bardzo estetycznie, ponieważ wychodzimy z założenia, że wygląd ma duże znaczenie.

Restauracja sushi

Sushi z dostawą

Bazą dla większości naszych potraw są ryby, które podajemy również na surowo. Wybieramy też owoce morza, jadalne wodorosty i ryż, który jest bardzo ważnym składnikiem. Wśród innych, używanych przez nas produktów można wymienić: jajka, sos sojowy, tofu i chrzan wasabi. Do wielu dań dołączamy warzywa w różnej postaci.

Czy osoby, które lubią jeść mięso będą zawiedzione naszą ofertą?
Z pewnością nie. Spróbowanie sushi to okazja do poznania nowych smaków, które w niczym nie ustępują daniom mięsnym, jakie wybieramy na co dzień. Przekonało się o tym wielu z naszych gości, którzy chętnie wracają teraz do smaków kuchni japońskiej.

Restauracja sushi Piaseczno

Kuchnia japońska, którą oferujemy, podobnie jak inne kuchnie z innych regionów świata, np. kuchnia tajska lub indyjska, cieszy się rosnącą popularnością. Z jednej strony wskazuje się na fakt, że zawiera wiele zdrowych składników, a z drugiej, docenia się coraz większą dostępność oryginalnych składników w naszym kraju. Wiemy o tym, ponieważ na co dzień sięgamy po nie, przygotowując dania dla naszych gości.

Dobra kuchnia japońska

Zapraszamy do naszej restauracji sushi w Lesznowoli, gdzie pokazujemy jak łączyć prostotę kuchni japońskiej z wysmakowaniem i elegancją na talerzu.

Pokażemy Ci jak jeść zdrowo, ale smacznie, odnajdując harmonię ze światem i niezwykłą kulturą japońską, która od wieków inspiruje ludzi na całym świecie. Z pewnością nie będziesz się nudzić, bo kuchnia japońska to wielka różnorodność smaków i kolorów, dlatego każdy znajdzie w niej coś inspirującego, smacznego i coś właśnie dla siebie!

Zamów sushi z dowozem